Dijital Ajans

Tasarım

Haber/Yazı/İçerik

Billboard/Afiş

Kurumsal Sunum

Paketleme

Markalaşma

Kurumsal Kimlik

Marka Kılavuzları

Logolar/İşaretler

Sosyal Medya

1- Sosyal Medya Yönetimi

A- Sosyal Medya Yönetimi ve İçerik Paylaşımı
Sosyal medya kanallarınızda, iletişim planınıza paralel şekilde periyodik olarak paylaşılacak yüksek çözünürlüklü görseller ve interaktif videolar zengin içerikli metinlerle desteklenecektir. Sosyal medya içeriklerinizi oluştururken potansiyel müşterileriniz ve hedef kitlenizi göz önüne alıyor, faaliyette olduğunuz sektörün gündemi ve ihtiyaçlarını da detaylarıyla analiz ediyoruz. Ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesinin tanımlanması, iletmek istediğiniz mesajların belirlenmesi gibi konulara çalıştıktan sonra, şirketiniz için özel tasarlanan kampanyalar ve tanıtıcı, eğitici ve ilgi çekici sosyal medya paylaşımları sayesinde web sitenize daha yoğun trafik çekmek için tüm süreç boyunca sizinle birlikte çalışıyoruz.

B- Gelişmiş Analitik Sosyal Medya Yönetimi Raporlaması
Şirketimizin kurumsal planında yer alan müşterilerimize aylık analitik raporlar sunuyoruz. Kapsamlı olarak hazırlanan analitik raporumuz sayesinde işletmenizin tüm sosyal medya kanallarının performansını ölçüyor ve ay boyunca nasıl ve hangi noktalarda performansınızın değiştiğini kaydederek sizlerle paylaşıyoruz.

2- Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya reklamcılığını etkin kullanarak takipçilerinizi artırabilir, ulaşmakta zorlandığınız potansiyel müşteri kitlesine ulaşabilir ve hatta satışlarınızı artırarak şirketiniz için oldukça etkin ve verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Menü