WEB TASARIMI &
GELİŞTİRME

Yaklaşımımız

Araştırma & Strateji

Tasarım

Geliştirme

Kalite Güvence

Hizmetlerimiz

1 – Araştırma ve Strateji

Araştırma odaklı, stratejik tahminlerin önemine inanıyoruz ve uzmanlığımızı ekibinizin deneyimiyle birleştirerek araştırma süreçlerimizi yürütüyoruz. Markanız, hedefleriniz, müşteri kitleniz ve rekabetteki yeriniz başta olmak üzere ekibiniz hakkında her şeyi öğrendikten sonra işe koyuluyor; hedef kitleler, kullanıcı akışları (user flow), içerik stratejisi, marka konumlandırması ve devam etmekte olan pazarlama faaliyetleri hakkında doğrudan bilgi sağlayan verilere odaklanıyoruz.

2 – İçerik Oluşturma

Ekip olarak, araştırma ve geliştirme aşamalarının tamamında işletmenizle birlikte çalışıyor ve ortak akılla geliştirilen bir iş planı hazırlıyoruz. Ardından, tasarım ve geliştirme becerilerimizi kullanarak, hedef kitlenizi memnun edecek, ilgi çekici içeriklere dönüştürülebilecek metin yazımı sürecini tamamlıyoruz. Bu sayede, dijital pazarlama kanallarınız için aktif ve çekici nitelikte içerikler oluşuyoruz.

3- İçerik Odaklı Tasarım

Bir evin ne ifade ettiği ile ilgili mesajı dekorasyon değil, evin içeriği verir. Dolayısıyla metin temelli içeriğin görsel tasarım unsuruna yani metnin şekline indirgenmesi ve böylece sahte içeriklerin gerçek verilerin yerine geçmesi durumunda, müşterilerin abartılmış ve gerçekçilikten uzak beklentilere sahip olması kaçınılmazdır. CAP olarak tasarıma yönelik karar alırken sayfa içeriği ve mesajları göz önüne alıyor ve içerikte gerçek unsurlar kullanmaya odaklanıyoruz. Tasarım süreçlerimizde içeriğe ve mesajlara yoğunlaşıyor; bu unsurları, tasarımlarımıza ilham verecek şekilde değerlendiriyoruz.

4- Geliştirme ve Faaliyete Geçirme

Ekibimiz, doğru tasarım ve yüksek müşteri memnuniyeti sunmak amacıyla tasarım ekip lideri ve stratejik içerik uzmanları ile beraber çalışıyor ve böylece projenin sunumu ile performansını en iyi şekilde dengeliyorlar. Çoğunlukla fazla zaman alan ve birlikte çalışabilme disiplini gerektiren bu süreçte sadece en şık ve en sorunsuz deneyimi sunmayı değil; aynı zamanda web sitesinin performansını artırmak için tüm olası fırsatları da ortaya koymayı hedefliyoruz.

Araştırma Odaklı

Gücünüze Güç Katacak Bir Projeye Hazırsanız, Birlikte Harika Bir Şey Yapalım.

Menü